Kubki reklamowe termiczne – z czego się je produkuje?

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Chcąc pozytywnie zaskoczyć swoich klientów, zamiast wręczać im tradycyjny kubek, pokusić można się o zakup jego wersji termicznej. Tego typu produkt jest niezwykle użyteczny – sprawdza się on bowiem zarówno w drodze do pracy, w czasie spaceru czy podróży, jak i w biurze czy w domu. Wlać można do niego tak kawę, jak i herbatę, zyskując pewność, że utrzymają one swoją temperaturę przez długi czas. Do produkcji takich kubków stosuje się rozmaite materiały. Czym charakteryzuje się każdy z nich? Odpowiedź – poniżej.Kubki reklamowe termiczne produkuje się między innymi z plastiku. Do zalet takich produktów zaliczyć można fakt, iż są one lekkie oraz wygodne w przenoszeniu oraz niedrogie. Istnieje tutaj możliwość łączenia ze sobą kilku różnych materiałów. Przykładowo, zewnętrzna powłoka naczynia może być wykonana z plastiku, a wewnętrzna – ze stali nierdzewnej. Wadą takiego kubka jest natomiast to, że przez krótki czas utrzymują one temperaturę napoju. Są one także mniej trwałe, a co za tym idzie – łatwo je uszkodzić. Niekiedy miewają one także nieco nieprzyjemny, sztuczny zapach.

Kolejna propozycja to kubki reklamowe termiczne ze stali. Przez długi czas utrzymują one pożądaną temperaturę napoju, skutecznie izolując ciepło przez cały dzień. Cechują się one także solidną konstrukcją oraz odpornością na uszkodzenia. Do ich zalet zaliczyć można również fakt, iż są one obojętne chemiczne, a co za tym idzie – na skutek temperatury nie wydzielają szkodliwych związków. Część produktów tego typu jest wyściełana od wewnątrz cienką, srebrną powłoką o właściwościach antybakteryjnych. Wadą takich kubków jest z kolei nieco większa waga niż w przypadku tych wykonanych z tworzywa sztucznego.

kubki reklamowe termiczne szklane to natomiast produkt, który przez długi czas utrzymuje temperaturę napoju. Są one obojętne chemicznie, co sprawia, że na skutek działania temperatury nie wydzielają szkodliwych związków. Większość produktów tego typu może być bez obaw myta w zmywarce i używana w mikrofali. Niestety, takie kubki z łatwością mogą ulec stłuczeniu i są cięższe od tych z tworzyw sztucznych.